** Rekreačné stredisko CS Rusava /ubytovanie Rusava

Rekreačné stredisko Rusava CS Rusava
 
Ubytovanie Rekreačné zariadenia ČS Chata Rusava:
Rekreačné stredisko sa nachádza v malebnej krajine Hostýnských vrchov s čistou až panenskou prírodou, ktorej ovzdušie sa prirovnáva k Vysokým Tatrám. Jedná sa o 3 budovy typu OKÁL, samostatne vykurované, s vlastným parkoviskom v noci osvetleným. Objekt sa nachádza mimo hlavnú cestu s voľným priestranstvom pre relaxáciu. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, športové sústredenia, víkendové pobyty pre menšie i väčšie kolektívy.

Rekreačné zariadenie ČS Rusava ubytovanie:
Každú chatu tvorí 4 až 5 izieb z toho 2 dvojlôžkové, 4 trojlôžkové a 9 štvorlôžkových. Všetky izby sú vybavené kobercom, rádiom, TV a internetovou prípojkou. Súčasťou ceny je posteľná bielizeň a uteráky. Sociálne zariadenia sú spoločné vždy pre dve izby a je dostatočne veľké. Vaňa, umývadlo, WC, zrkadlá, sušiak bielizne. Plus sólo WC na poschodí.

Rusava ubytovanie chata ČS Rekreačné stredisko služby:
Vykurovanie je elektrické. Autom sa dostanete po celý rok až k objektu s možnosťou parkovania na vlastnom parkovisku. Autobusová zastávka je cca 100m vzdialená. V každej chate je spoločenská miestnosť s TV so SAT a videom, a balkón. Chata má dve podlažia. Na každom vlastné sociálne zariadenie a vlastná kuchynka s minibary. Poštová novinová služba.

Ubytovanie na horách RS ČS Rusava stravovanie reštaurácia:
Reštaurácia varí domáce i minutková jedla a studenú kuchyňu. Možno si dohovoriť vegetariánsku stravu a diétu. V ponuke sú aj cukrovinky a múčniky a široký sortiment nápojov. Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov. Možnosť polpenzie i plnej penzie, alebo možnosť vlastného varenia. Denný bar, salóniky.

Dovolenka na Morave Hostýnské vrchy Rusava rekreačné stredisko turistika v okolí:
Vlastná sauna s bazénikom, posilňovňa, masáže, biliard, šípky, stolný tenis, horské bicykle, kolky. Vonkajšia terasa s grilom, ohnisko a pod. V okolí nespočet turistických i cyklo trás. Dominantou je pútnické miesto Hostýn. Rusava - kúpalisko a priehrada, Lukov hradná zrúcanina, Troják - prales, rezervácia Smrdutá. V okolí možnosť tenisu, minigolfu, squashe, lyžovanie, lyžovanie na bežkách. Rusava je rajom odpočinku pre hubárov, rybárov a nadšených turistov - milovníkov prírody. V dosahu Kromeríž (zámok, Kvetná záhrada), Lešná (ZOO), Rožnov pod Radhoštem (skanzen), Teplice na d Bečvou (jaskyňa, priepasť) a ďalšie zaujímavosti.
Rekreačné stredisko Rusava CS Rusava - Služba na recepcii je 24 hodínRekreačné stredisko Rusava CS Rusava - možnosť pripojenia na internetRekreačné stredisko Rusava CS Rusava - k dispozícii letná terasaRekreačné stredisko Rusava CS Rusava - Pri hotely je vlastné parkoviskoRekreačné stredisko Rusava CS Rusava - hotel má reštauráciuRekreačné stredisko Rusava CS Rusava - Izby s vlastnou kúpelkouRekreačné stredisko Rusava CS Rusava - Izby s vlastnou toaletouRekreačné stredisko Rusava CS Rusava - Iybz sú vybavené televízorom